ПРЕЗЕНТАЦИЈА УЧЕНИКА ПОЉОПРИВРЕДНЕ ШКОЛЕ

Ученици Пољопривредне школе су 28. маја 2024. године, у Клубу младих Матичне библиотеке „Љубомир Ненадовић“, реализовали занимљиву радионицу за ученике Ваљевске гимназије. Заједно са својим менторима, Николом Спасојевићем, професора воћарства и практичне наставе, и Весном Марковић, школским библиотекарем, осмислили су и припремили презентације о лековитом биљу, органској производњи, школској ботаничкој башти и другим сличним темама из своје образовне струке.

Са жељом да употпуне и приближе публици своја излагања, ученици су са собом донели и показали и примере лековитог биља које узгајају у својој ботаничкој башти. Како би наградила и мотивисала ученике да наставе са својим вредним радом, Матична библиотека „Љубомир Ненадовић“ је реализаторе овог програма наградила бесплатном шестомесечном чланарином.